W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

wrzesień 2014

Czym zajmuje się adwokat ?

kancelaria, radca prawny, notariusz

Czym zajmuje się adwokat ?

Prawo, które obowiązuje w naszym kraju, jest skomplikowane, dlatego w wielu sytuacjach można mieć problem ze zrozumieniem przepisów. Każdemu może także przytrafić się sytuacja, która zmusi go do stanięcia przed sądem. W takich przypadkach zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług eksperta Udzielaniem porad prawnych zajmują się adwokaci. Z ich usług można także skorzystać w innych okolicznościach, na przykład, gdy zachodzi konieczność wystąpienia przed sądem lub urzędem. Kancelaria adwokacka jest więc miejscem, do którego trzeba się udać w...

Czytaj dalej

Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1