W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

wrzesień 2015

Regulamin na stronie a w sklepie internetowym

prawo, radca prawny, notariusz

Regulamin na stronie a w sklepie internetowym

Poprawny i zgodny z prawem regulamin sklepu internetowego to bardzo ważny element funkcjonowania sklepu, który daje gwarancję bezpieczeństwa zarówno kupującym w danym sklepie, jak i właścicielom sklepu. Regulamin powinien bowiem zawierać w sobie odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania, które mógłby zadać klient, chcąc dokonać w danym sklepie zakupu.Taki regulamin powinien różnić się od regulaminu zwykłej strony internetowej. Strona jest przede wszystkim do użytkowania. Można z niej korzystać, można czerpać z niej treści czy inne materiały, ale nie dokonuje się tam...

Czytaj dalej

Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1