W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

grudzień 2016

Kancelaria radcy prawnego

usługi prawnicze, notariusz, prawnik

Kancelaria radcy prawnego

Znalezienie się w trudnej sytuacji życiowej, powodującej konieczność skorzystania z pomocy prawnika, sprawia, że ludzie po porady prawne udają się kancelarii radcy prawnego. Znajomość przepisów prawnych jest domeną tego profesjonalisty, który codziennie ma do czynienia ze sprawami związanymi ze stosowaniem przepisów prawnych. Załatwianie spraw urzędowych nie jest rzeczą łatwą, ponieważ można się pogubić w tych wszystkich artykułach i paragrafach, dlatego warto mieć wsparcie ze strony osoby, która pozwoli zrozumieć wszystkie kruczki prawne. Kancelaria radcy prawnego...

Czytaj dalej

Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1