W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

czerwiec 2016

Doradztwo prawne z BSO

prawo, usługi prawnicze, kancelaria, radca prawny, notariusz, prawnik

Doradztwo prawne z BSO

Świat zmienia się niezwykle dynamicznie. Wszystko idzie bardzo, ale to bardzo szybko "do przodu". W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi już fakt, że własny biznes otwierają coraz to młodsze osoby i często to właśnie osoby mające zaledwie dwadzieścia kilka lat, stają się wręcz rekinami biznesu i szybko pomnażają swój majątek. Ich młody wiek sprawia, że nie mogą oni jednak znać dobrze prawa, które w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne do pojęcia i nawet osobę z długoletnim doświadczeniem w tej właśnie dziedzinie, może bardzo zaskoczyć. Osoby, które nie...

Czytaj dalej

Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1