W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

marzec 2017

Sprawy spadkowe we Wrocławiu

prawo, usługi prawnicze, kancelaria

Sprawy spadkowe we Wrocławiu

Sprawy spadkowe, czy też sprawy o podział majątku to kwestie niezwykle złożone i czasami wręcz skomplikowane. Jeśli kogoś te problemy dotykają, musi znaleźć odpowiedniego specjalistę, który się zna na zawiłościach spadkowych i po prostu pomoże nam w skomplikowanych sytuacjach. Oferty typu: adwokat sprawy rodzinne Wrocław czy adwokat we Wrocławiu z pewnością zainteresują wszystkich, którzy poszukują fachowca od spraw spadkowych czy rodzinnych właśnie. Sprawy o podział majątku czasami mogą toczyć się latami i rzeczywiście jest potrzebny ktoś, kto dopilnuje...

Czytaj dalej

Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1