W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

W obiektywie

prawo

usługi prawnicze

kancelaria

radca prawny

notariusz

prawnik

Doradztwo prawne z BSO

Świat zmienia się niezwykle dynamicznie. Wszystko idzie bardzo, ale to bardzo szybko "do przodu". W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi już fakt, że własny biznes otwierają coraz to młodsze osoby i często to właśnie osoby mające zaledwie dwadzieścia kilka lat, stają się wręcz rekinami biznesu i szybko pomnażają swój majątek. Ich młody wiek sprawia, że nie mogą oni jednak znać dobrze prawa, które w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne do pojęcia i nawet osobę z długoletnim doświadczeniem w tej właśnie dziedzinie, może bardzo zaskoczyć. 

Osoby, które nie mają wykształcenia prawniczego, a chcą prowadzić swoją firmę w pełni zgodnie z prawem i mieć pewność, że działają w pełni legalnie i nie spotka ich żadna kara za prowadzoną działalność, muszą znaleźć kogoś, kto będzie czuwał nad ich działaniami i w razie wątpliwości w materii prawnej, bardzo szybko rozwieje owe wątpliwości i znajdzie rozwiązanie, które będzie w pełni zgodne z prawem i nie przyniesie nam problemów. Dla osób takich są właśnie rozwiazania takie jak kompleksowa obsługa prawna dla wrocławskich firm realizowana przez BSO. Jest to miejsce, gdzie udać się po porady prawne może każdy, kto tylko czuje pewne wątpliwości w tej materii. Firma ta oferuje kompleksowe doradztwo prawne i dzięki temu mamy pewność, że porada jaką tam uzyskamy, będzie w pełni dobra i nie przyniesie nam dodatkowych problemów. Za firmą tą przemawia dodatkowo fakt, że pracują w niej profesjonaliści w swoim zawodzie i oprócz długoletniego doświadczenia, pracują oni również z wielką pasją.

Opublikowany przez Jarosław Unger | 2016/06/14


Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1