W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

W obiektywie

prawo

usługi prawnicze

notariusz

adwokat

kancelaria

mecenas

papuga

prawnik

Kancelaria prawna we Wrocławiu

W dzisiejszym społeczeństwie wielu ludzi staję przed trudnymi zagadnieniami prawniczymi i tu może nam pomóc adwokat z Wrocławia (www) W wielu firmach nie ma oddzielnych pionów organizacyjnych zajmujących się szeroko rozumianymi zagadnieniami z dziedziny prawa, co skutkuje tym, że takie firmy potrzebują pomocy z zewnątrz, Problem ten jest szczególnie widoczny na zachodzie Polski. Jest wiele firm, które oferują usługi prawne we Wrocławiu. Pracujący tam doradcy oraz prawnicy, robią wszystko, byle tylko ich klienci byli zadowoleni. Niejednokrotnie między przedsiębiorcami toczą się rozmowy gdzie jest najlepsza obsługa adwokacka Wrocław daje możliwość wyboru na prawdę dobrego prawnika, dzięki temu, że ma tutaj siedzibę uczelnia, w skład której wchodzi wydział prawa. Kancelaria oferująca obsługę adwokacką dla firm, jest często pierwszym wyborem absolwentów tego wydziału. W tego typu organizacjach, mogą oni w praktyczny sposób wykorzystać wiedzą zdobytą na długoletnich studiach, niezliczonych kursach oraz wielu stażach.
Dzięki swojej prawniczej wiedzy, mogą nie tylko zarobić pieniądze i uniezależnić się od rodziców, ale również mogą pomóc przedsiębiorcom z ich rodzinnego miasta w zrozumieniu skomplikowanych pojęć z zakresu prawa. Niejednokrotnie zdarzało się, że dobra porada prawna, uratowała jakiegoś przedsiębiorcę przed bankructwem. Dzieje się tak, ponieważ często urzędnicy źle obliczają np. podstawę opodatkowania, a firma nie protestuje i akceptuję błędną interpretację przepisów, co może oznaczać że firma w niedługim czasie zbankrutuje, ponieważ jej zobowiązania podatkowe będą zbyt duże. Dlatego firmy często korzystają z - wcale nie tanich - porad prawników.

Opublikowany przez Klemens Dwornicki | 2016/07/05


Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1