W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

Warto zobaczyć:


 

Kontakt z nami

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza


W zawodzie detektywa niedozwolone jest korzystanie z nadajników GPS, programów do lokalizowania czy podsłuchiwania telefonu komórkowego lub szpiegujących komputer. Rozwój elektroniki i pokusa "szybkich" detektywów będą prowadziły do nadużyć. Biuro detektywistyczne szanujące swoich klientów i działające w zgodzie z przepisami prawa nigdy nie posunie się do stosowania nielegalnych metod inwigilacji osób - podkreśla Szymon Żak, przedstawiciel firmy Lampart.

Kto powinien spłacać raty kredytu hipotecznego po rozwodzie małżonków? W obliczu wzrastającej liczby rozwodów w Polsce odpowiedź na tak postawione pytanie wymaga porady prawnej profesjonalnego radcy prawnego. Prawnik Krzysztof Maślanka prowadzący od 11 lat kancelarię prawną w Łodzi. Sprawy takie są niestety skomplikowane, gdyż rozwód czy orzeczenie sądu wcale nie zwalnia jednego z małżonków z obowiązku spłaty długu wobec banku. Najlepszym wyjściem jest współdziałanie dwojga eks.

Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1