W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

prawnik

Kancelaria radcy prawnego

notariusz, prawnik, usługi prawnicze

Kancelaria radcy prawnego

(...) klienci mogą otrzymać pomoc przy sprawach spadkowych, gospodarczych, a także w sprawach prawa rodzinnego i opiekuńczego. Borykając się z trudnym rozwodem, nie ma sensu samodzielnie uczestniczyć w rozprawie sądowej, radca prawny będzie potrafił skutecznie odpierać zarzuty i ataki drugiej strony i uchroni klienta przed niepotrzebnym stresem (zobacz więcej _a1__). Porady prawne wiążą się także ze sprawami takimi jak ubieganie się o alimenty, ustalenie ojcostwa i podział majątku po rozwodzie. Sprawy związane z nabywaniem lub sprzedawaniem nieruchomości powodują nieraz konieczność skorzystania z porady prawnej, której skutecznie udzieli kancelaria radcy prawnego. Sporządzanie prawomocnych umów, które nie będą w przyszłości miały negatywnych konsekwencji jest sprawą (...)

Czytaj dalej

Problemy z uzyskaniem odszkodowania

odszkodowanie, prawnik, prawo, usługi prawnicze

Problemy z uzyskaniem odszkodowania

(...) wyłudzić odszkodowanie, aczkolwiek utrudniają tym samym życie zwykłym ludziom, których dotknęło jakieś nieszczęście. Kancelaria zajmująca się odszkodowaniami powypadkowymi jest w takim wypadku najlepszym wyjściem. Zlecamy firmie odzyskanie naszego należnego nam odszkodowania i nie musimy się o nic martwić. Jak znaleźć dobrą firmę. Jak wszystko: w internecie. Wystarczy w odwiedzić stronę www Warszawa, Gdańsk czy (...)

Czytaj dalej

Porady prawne dla Polaków za granicą

notariusz, prawnik, usługi prawnicze

Porady prawne dla Polaków za granicą

(...) mieszkający za granicą potrzebują porady prawnej lub prawnej pomocy. Bez znajomości języka uzyskanie takiej pomocy może być niezwykle trudne. Z pomocą przychodzą polskie kancelarie prawne działające w każdym kraju europejskim. Polski adwokat w Austrii, w Holandii czy Francji już nikogo nie dziwi. W kancelariach takich pracują często zarówno Polacy, jak i rodowici mieszkańcy. Taka międzynarodowa współpraca w ramach jednej kancelarii pozwala na lepsze, szybsze i sprawniejsze załatwienie naszej sprawy.Coraz chętniej korzystamy ze swoich praw i przywilejów, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Rośnie nasza świadomość prawna, dlatego pomoc prawnika w rozwiązaniu trudnej dla nas sprawy jest obecnie (...)

Czytaj dalej

Kancelaria prawna we Wrocławiu

adwokat, kancelaria, mecenas, notariusz, papuga, prawnik, prawo, usługi prawnicze

Kancelaria prawna we Wrocławiu

(...) prawniczej wiedzy, mogą nie tylko zarobić pieniądze i uniezależnić się od rodziców, ale również mogą pomóc przedsiębiorcom z ich rodzinnego miasta w zrozumieniu skomplikowanych pojęć z zakresu prawa. (...)

Czytaj dalej

Doradztwo prawne z BSO

kancelaria, notariusz, prawnik, prawo, radca prawny, usługi prawnicze

Doradztwo prawne z BSO

(...) dziedzinie, może bardzo zaskoczyć. Osoby, które nie mają wykształcenia prawniczego, a chcą prowadzić swoją firmę w pełni zgodnie z prawem i mieć pewność, że działają w pełni legalnie i nie spotka ich żadna kara za prowadzoną działalność, muszą (...)

Czytaj dalej

Jak wygląda zawód adwokata?

kancelaria, prawnik, prawo

Jak wygląda zawód adwokata?

(...) wykonywania tego trudnego zawodu. Jak wiadomo, swoją pracę wykonuje on przede wszystkim w kancelarii, jednak nie pracuje w oparciu o umowę na stałe, gdyż jego zawód należy do tak zwanych wolnych zawodów. Głównym zadaniem adwokata jest reprezentowanie interesów swojego klienta przed sądem. Prowadzenie każdej sprawy zaczyna od przygotowania odpowiedniej dokumentacji, zajmuje się również udzielaniem wszelkich porad prawniczych, a następnie występuje jako reprezentant, a nawet pełnomocnik swego klienta w sądzie. Adwokat może pracować zarówno na zlecenie osoby wytaczającej proces, jak i na zlecenie osoby, przeciwko której toczy się postępowanie.Minusy i plusy pracyZostanie (...)

Czytaj dalej

Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1