W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

Kancelaria Radców Prawnych
50-148 Wrocław, ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
Polska,
Telefon: 71 725 39 30, 608 554 632 Fax: 71 715 64 67
W obiektywie

prawo

usługi prawnicze

prawnik

odszkodowanie

Problemy z uzyskaniem odszkodowania

Płacąc składki ubezpieczenia liczymy na to, że w momencie gdy coś się wydarzy możemy liczyć na wypłatę odszkodowania z firmy ubezpieczeniowej. Niestety często tak się nie dzieje. Procedury wypłat odszkodowań są zazwyczaj trudne i skomplikowane, a sam proces kompletowania i składania dokumentów też do najłatwiejszych nie należy. Wiadomo, firmy ubezpieczeniowe bronią się tym przed naciągaczami i osobami próbującymi wyłudzić odszkodowanie, aczkolwiek utrudniają tym samym życie zwykłym ludziom, których dotknęło jakieś nieszczęście. 
Kancelaria zajmująca się odszkodowaniami powypadkowymi jest w takim wypadku najlepszym wyjściem. Zlecamy firmie odzyskanie naszego należnego nam odszkodowania i nie musimy się o nic martwić. Jak znaleźć dobrą firmę. Jak wszystko: w internecie. Wystarczy w odwiedzić stronę www Warszawa, Gdańsk czy inne miasto. W wynikach wyszukiwania na pewno znajdziemy firmę, która będzie nam odpowiadać.Firma taka załatwi za nas wszystkie niezbędne sprawy związane z odzyskaniem odszkodowania. Przejmą w całej sprawie naszą rolę. to oni będą kompletować dokumenty i składać je w firmie ubezpieczeniowej. To oni w naszym imieniu będą z ubezpieczalnią prowadzić negocjacje. Firma zajmująca się odszkodowaniami powypadkowymi najczęściej oferuje też obsługę prawną naszej sprawy.
Jeśli mamy problem z wypłatą odszkodowania po wypadku warto zgłosić się do takiej firmy i zlecić im odzyskanie dla nas takiego odszkodowania. Oszczędzi nam to wiele czasu, problemów i stresu. Wynagrodzenie dla takich firm często jest zależne od wyników ich pracy. Jeśli odzyskają dla nas pieniądze otrzymają wynagrodzenie, jeśli nie ich pomoc nic nas nie będzie kosztować.

Opublikowany przez Klemens Dwornicki | 2016/07/11


Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1