W ramach II transzy deregulacji od 10 sierpnia 2014 roku łatwiej też zostać np. księgowym czy doradcą podatkowym. Deregulacja zawodów ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności rynkowej.
Kontakt z nami

Napisz

Z początkiem sierpnia weszły w życie deregulacje zawodów agenta i brokera ubezpieczeniowego. Aby zostać brokerem wystarczy przepracować minimum 5 lat w branży ubezpieczeniowej. Nie jest już konieczne zdawanie egzaminu brokerskiego.

Aby zostać brokerem ubezpieczeniowym nadal jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Oprócz wspomnianego już 5-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej należy wykupić obowiązkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej jak również przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

usługi

Kancelaria Prawna radców i adwokatów

biznes, prawo, usługi

Kancelaria Prawna radców i adwokatów

(...) Obsługa prawna prowadzona w ramach stałej pomocy prawnej kierowana jest do klientów, którzy z uwagi na zakres prowadzonej działalności wymagają świadczenia pomocy prawnej we wszystkich aspektach swojej działalności i w sposób ciągły. Kancelaria Prawna Malinowski Płachta & Wspólnicy oferuje w ramach stałej pomocy prawnej:- opiniowanie i opracowywanie umów handlowych pod względem należytej ochrony interesów klienta oraz zgodności z prawem, a w szczególności zabezpieczeń zrealizowania umowy,- zastępstwo procesowe przed organami administracji i sądami, - przygotowywanie projektów umów, statutów, regulaminów i innych aktów prawnych dotyczących funkcjonowania i (...)

Czytaj dalej

Prawo Usługi prawnicze Kancelaria Notariusz Prawnik Radca prawny Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1